Ukryj filtry

Pierścionki dwukolorowe

Pierścionki dwukolorowe to specjalność SiZ Lux. Uwielbiamy połączenie srebra i złota, które prezentuje się harmonijnie i ekskluzywnie. Nieważne, czy wolisz biżuterię klasyczną, czy nowoczesną, znajdziesz u nas pierścionki, kolczyki i bransoletki idealne dla siebie.

Pierścionki dwukolorowe ze srebra i złota

Wybierając dwukolorowe pierścionki, nie musisz obawiać się ścierania metalu szlachetnego. Nasza biżuteria nie jest bowiem pozłacana, tylko częściowo wykonana z prawdziwego złota. Idealnie pasuje zarówno do srebrnych, jak i złotych kolczyków i bransoletek. Jeżeli na co dzień nosisz wyroby ze złota, pierścionki srebrne dwukolorowe będą doskonałym urozmaiceniem. Biżuteria SiZ Lux to też dobry pomysł na prezent z różnych okazji: rocznicy związku lub małżeństwa, świąt, imienin, urodzin lub Dnia Kobiet. Jeżeli tylko znasz gust ukochanej osoby, zdecyduj się na jeden z naszych ręcznych wyrobów.

Pierścionki dwukolorowe od SiZ Lux – szeroki wybór!

Pierścionki srebrne ze złotem dopełnią zarówno odświętną, jak i codzienną stylizację. Posiadamy bowiem nie tylko duże i ozdobne wyroby, lecz także mniejsze i delikatne. Nasze pierścionki dwukolorowe są urozmaicone różnego rodzaju elementami:

  • perłą,
  • bursztynem,
  • emalią,
  • zawieszką,
  • cyrkoniami.

Wybierz pierścionek srebrny ze złotem i zachwyć swoich znajomych i przyjaciół podczas spotkania!