Pierścionki z emalią

Interesują Cię trwałe i piękne pierścionki z emalią? W SiZ Lux oferujemy ręcznie robioną biżuterię z prawdziwych metali szlachetnych. Nieważne, czy szukasz bransoletki, zawieszki lub pierścionka z emalią dla siebie, czy dla ukochanej osoby, u nas znajdziesz idealny upominek!

Wyjątkowe pierścionki z emalią

W SiZ Lux znajdziesz różnorodne pierścionki z emalią, które charakteryzują się głębokim kolorem i trwałością. Sztuka emaliowania powstała już w starożytności. Szczególnie jednak docenili ją artyści i jubilerzy w okresie secesji, tworząc wyrafinowane, dekoracyjne przedmioty. Emaliowanie nie należy do najłatwiejszych sposobów zdobienia biżuterii. W związku z tym bransoletki, kolczyki i pierścionki z emalią są dość rzadko spotykane w salonach jubilerskich.

Srebrny pierścionek z emalią – biżuteria dla wymagających

Naszą biżuterię tworzymy ze srebra rodowanego. Dlatego oferowane w SiZ Lux pierścionki z emalią nie ciemnieją, są odporne na zarysowania i zachwycająco mienią się w promieniach słońca. Nasza biżuteria często posiada dodatkowe zdobienia w postaci złotych (a nie jedynie złoconych) elementów, których nie usuniesz podczas czyszczenia. Oferujemy zarówno subtelne modele wyrobów biżuteryjnych, jak i bardziej okazałe. Dzięki temu dobierzesz emaliowane pierścionki do swojego gustu i stylizacji.