Ukryj filtry

Pierścionki srebrne

W SiZ Lux znajdziesz ręcznie robione pierścionki srebrne. Wiele osób woli na co dzień nosić biżuterię dyskretniejszą od złotej. W związku z tym proponujemy szeroki wybór bransoletek, pierścionków, kolczyków i zawieszek wykonanych z prawdziwego srebra.

Niepowtarzalne pierścionki srebrne – troska o każdy szczegół

Nasze biżuteryjne wyroby tworzymy z dbałością o jakość materiałów. Wykorzystujemy wyłącznie prawdziwe metale szlachetne, ponieważ zależy nam na trwałości pierścionków ze srebra i zadowoleniu klientów. Ponadto, srebrne pierścionki z kamieniami poddajemy rodowaniu. Dzięki temu procesowi biżuteria nie czernieje, jest odporna na uszkodzenia mechaniczne oraz zachwycająco połyskuje w słońcu. Wyróżnikiem SiZ Lux jest to, że srebrne pierścionki posiadają wstawki z prawdziwego złota. Nie jest to tylko złocenie, dlatego nie zetrzesz go podczas czyszczenia.

Biżuteria srebrna – pierścionki od SiZ Lux

W naszym sklepie znajdziesz pierścionki srebrne z dużymi oczkami, które przykują uwagę otoczenia. Biżuterię precyzyjnie ozdabiamy takimi kamieniami, jak:

  • cyrkonie,
  • bursztyny,
  • perły.

Oferujemy również oryginalne pierścionki srebrne upiększone zawieszką lub emalią. Bez względu na to, czy szukasz wyrobów biżuteryjnych dla siebie, czy może interesują Cię srebrne pierścionki dla par, w SiZ Lux znajdziesz biżuterię, która zaintryguje otoczenie.