Kolczyki z czarnymi cyrkoniami

Interesują Cię kolczyki z czarnymi cyrkoniami, które dodadzą szyku stylizacji? W SiZ Lux oferujemy połyskującą w słońcu biżuterię z ciemnymi kamieniami. Nasze srebrne kolczyki z czarnymi cyrkoniami będą ekskluzywnie prezentowały się podczas wyjścia do restauracji, teatru lub kina. Dopełnią również codzienną kreację przeznaczoną do pracy w biurze.

Kolczyki z czarnymi cyrkoniami – dzieło jubilerskiego mistrza

Cyrkonię tworzy jubiler, a nie natura. Jest ona kamieniem syntetycznym o dużej odporności na uszkodzenia i wysoką temperaturę. Nie musisz więc obawiać się, że szybko zniszczysz kolczyki z czarnymi cyrkoniami podczas ich codziennego noszenia. Mimo że cyrkonia nie należy do kamieni naturalnych, przypisuje się jej interesujące znaczenie. Symbolizuje bowiem skupienie i praktyczność oraz zapewnia równowagę swojemu posiadaczowi. W SiZ Lux oferujemy kolczyki z czarną cyrkonią o nieskazitelnej strukturze. Taka biżuteria stanowi ciekawą odmianę dla tradycyjnych ozdób z białymi cyrkoniami.

Kolczyki z czarnymi cyrkoniami – niepowtarzalny blask

Kolczyki z czarnymi cyrkoniami, tak jak pozostałą biżuterię, tworzymy ręcznie w skupieniu i z największym zaangażowaniem. Wyroby zabezpieczamy warstwą rodu. Dzięki temu srebrne kolczyki z czarnymi cyrkoniami mienią się w świetle i są odporne na uszkodzenia.

Wybierz już dziś wyjątkową biżuterię, która będzie zachwycająco połyskiwać na Twoich uszach!