Ukryj filtry

Kolczyki z bursztynem

Kolczyki z bursztynem dzięki swojej ciepłej barwie przywołają letnie wspomnienia. Z ich pomocą dopełnisz każdą stylizację – mniej lub bardziej uroczystą. Sprawdź ręcznie wykonane kolczyki z bursztynem i wybierz te, które najbardziej do Ciebie pasują!

Srebrne kolczyki z bursztynem

Bursztyn to kamień nazywany złotem Bałtyku. Uważa się go za symbol sukcesu i optymizmu. W związku z tym warto posiadać chociaż jedną parę kolczyków z bursztynem – nawet jeżeli zupełnie nie wierzy się w rzekomą moc kamienia. W SiZ Lux oferujemy srebrne kolczyki z bursztynem ze wstawkami z prawdziwego złota, których nie zetrzesz podczas czyszczenia. Intensywny blask i kolor biżuterii ożywi Twoją stylizację. Kolczyki z bursztynem łączą w sobie dwa metale szlachetne. W związku z tym pasują zarówno do ozdób wykonanych ze srebra, jak i ze złota.

Kolczyki z bursztynem – podarunek dla ukochanej osoby

W SiZ Lux znajdziesz nie tylko kunsztowne srebrne kolczyki z bursztynem, lecz także bardziej subtelne modele. Z łatwością dobierzesz więc biżuterię, która spełni estetyczne oczekiwania obdarowywanej osoby. Nie ma znaczenia, czy woli ona minimalistyczne kolczyki z bursztynem, czy może chętniej sięga po finezyjną biżuterię. Sprawdź też nasze zestawy ozdób – znajdziesz w nich pierścionki, bransoletkę i kolczyki z bursztynem o tym samym wzorze.

Wybierz ekskluzywną biżuterię i już dziś spraw sobie radość!